Kontaktpersoner

 

VD
Sandra Schönbeck, Vd
E-post: sandra.schonbeck@cityakuten.se

 

Personal, HR 
Ann-Sofie Hacksell, personalansvarig
E-post: ann-sofie.hacksell@cityakuten.se

 

Ekonomi 
Katarina Strand, ekonomichef
E-post: katarina.strand@cityakuten.se

 

Kvalitet & Miljö 
Patric Stoor Karlberg, kvalitetsansvarig
E-post: patric.stoorkarlberg@cityakuten.se

Verksamheter 

 

NärAkut Löwenströmska
Carlos Hagel, verksamhetschef
E-post: carlos.hagel@cityakuten.se
Gunilla Sterlin, enhetschef
E-post: gunilla.sterlin@cityakuten.se

 
 

Ortopedi Center
Alberto Falk Delgado, verksamhetschef
E-post: alberto.falkdelgado@cityakuten.se
Jenny Jonasson, enhetschef
E-post: jenny.jonasson@cityakuten.se

 
 

Rehab & Sport
Alberto Falk Delgado, verksamhetschef
E-post: alberto.falkdelgado@cityakuten.se

Cecilia Palmqvist, enhetschef
E-post: cecilia.palmqvist@cityakuten.se

 
 

Rekonstruktiv Plastikkirurgi
Alberto Falk Delgado, verksamhetschef
E-post: alberto.falkdelgado@cityakuten.se
Jenny Jonasson, enhetschef
E-post: jenny.jonasson@cityakuten.se

 
 

RiksAkuten, callcenter
Patric Stoor Karlberg, verksamhetschef
E-post: patric.stoorkarlberg@cityakuten.se
Gry Isaksson, enhetschef
E-post: gry.isaksson@cityakuten.se
Christina Larsson, enhetschef
E-post: christina.larsson@cityakuten.se

 
 

Vaccination & Resemedicin
Lena Bäckström, verksamhetschef
E-post: lena.backstrom@cityakuten.se
Elizabeth Kupila, samordnare
E-post: elizabeth.kupila@cityakuten.se
Carina Almström, kundansvar / verksamhetsutveckling
E-post: carina.almstrom@cityakuten.se

 
 

Öron-Näsa-Hals Center
Karin Lundkvist, verksamhetschef
E-post: karin.lundkvist@cityakuten.se
Ulla Hedman, enhetschef
E-post: ulla.hedman@cityakuten.se